Gorące tematy: Ruch Oporu 2020 Antypartia Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
167 postów 30697 komentarzy

Kula Lis

kula Lis 69 - Zagorzały Antybolszewik herbu Jastrzębiec

Moje komentarze

 • lotna
  A w Kanadzie żydolewactwo wprowadziło legalną zoofilię, można rżnąć się z psem, koniem, kozą etc. Teraz czas nekrofilię.
  Dyktatura w Australii
 • @Rebeliantka 13:48:22 PiS nie ma absolutnie nic wspólnego z katolicyzmem.
  "Jak można upominać się o los zwierząt, nie dostrzegając masowego mordu dzieci nienarodzonych?" PiS w ekspresowym tempie forsuje skrajnie lewicową ustawę, tzw. Piątkę dla zwierząt. Na współczucie posłów nie mogą liczyć dzieci nienarodzone pisze "Nasz Dziennik". Jak można upominać się o los zwierząt, gdy nie dostrzega się masowego mordu dzieci nienarodzonych? Najbardziej bezsilnych i niewinnych istot! Dzieci nienarodzone są obecnie najbardziej dyskryminowaną grupą w Polsce. I to jest realny problem. To one potrzebują dzisiaj ratunku i pomocy – powiedział "Naszemu Dziennikowi" prof. Grzegorz Kucharczyk.
  https://dorzeczy.pl/kraj/153920/jak-mozna-upominac-sie-o-los-zwierzat-nie-dostrzegajac-masowego-mordu-dzieci-nienarodzonych.html

  Ps..Moralność prawicy=konfederacji polega na dogodzeniu żydom i islamom w praktykowaniu ich religijnych zboczeń...A Jarosław Kaczyński nie chce dotykać tzw. problemów światopoglądowych, bo boi się "marszu czarnych parasolek" i totalnej krytyki Parlamentu Europejskiego! Dlatego te niewinne istoty ludzkie bezpowrotnie giną! Może, gdyby pan Jarosław Kaczyński był ojcem, to wrażliwość nie pozwoliłaby mu na akceptowanie aborcji w Polsce. Na razie ratuje tylko zwierzęta, bo mając w domu kota dostrzega pewnie w nim istotę czującą. Że też te wszystkie wegańskie skurwysyny nie mają tyle empatii do kwestii aborcji dzieci nienarodzonych. Czy PiSiory nie widzicie, że to jest jedna z bitew w wojnie cywilizacyjnej. Wirus żydolewactwa rozprzestrzenia się już wśród członków PiS. Przyszłość wygląda następująco albo pełna empatia dla zwierząt czego chce lewactwo czyli traktowanie zwierząt jak ludzi (zakaz zabijania, wykorzystywania zwierząt do badań a nawet posiadania), skutki tego są niewyobrażalne lub podejście konserwatywne czyli człowiek ma władzę nad zwierzętami i uj...... Jeszcze jedno, dlaczego psiarze i kociarze sterylizujecie biedne zwierzaki, hipokryci! Jaro wyciąłeś jajca lub macicę swojemu kotu? "Zakaz wykorzystywania zwierząt w celach rozrywkowych i widowiskowych" --- zamykamy Cyrk, ZOO, ośrodki jeździeckie i parkury, wyścigi konne, kuligi, tresury psów oprócz policyjnych i dla niewidomych, pokazy psów, kotów, gołębi i uj wie czego jeszcze, koniec z polowaniami (pozostają tylko te tzw. higieniczne i populacyjne), oczywiście koniec pomysłów o delfinariach w Polsce, posiadanie w domu akwarium z rybkami i terrarium też bym zaliczył pod widowisko, itp, itd.......Żydolewackie bojówki będą teraz bezkarnie wbijać na chatę i rekwirować pod byle pretekstem czyjeś zwierzęta. Żydolewacka paranoja wygrała ogromną bitwę cywilizacyjną jak pod Stalingradem i teraz pisiory będą już tylko się cofać w ustępstwach. Ziobro spierdalaj z tego tonącego statku bo tylko jeszcze w Was nadzieja na Niepodległą Polskę !
  Nowelizacja ustawy o ochronie zwierząt jest niekonstytucyjna
 • Onet: CBA i ABW weszły do domu sędzi Beaty Morawiec
  https://dorzeczy.pl/_thumb/xx/9x/x67741b06284b31961e29a7a03b7.jpeg


  Funkcjonariusze CBA i ABW przeszukali dom Beaty Morawiec. Służby zajęły także laptopa sędzi podaje Onet. Beata Morawiec jest prezesem stowarzyszenia sędziowskiego "Themis". We wtorek wniosek o pociągnięcie sędzi do odpowiedzialności karnej skierował do Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego Wydział Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej. Śledczy chcą postawić jej zarzuty przywłaszczenia środków publicznych, działania na szkodę interesu publicznego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, nadużycia uprawnień i przyjęcia korzyści majątkowej. Czyny te są zagrożone karą do 10 lat pozbawienia wolności. W toku śledztwa ustalono, że Morawiec przyjęła wynagrodzenie za pracę na rzecz Sądu Apelacyjnego w Krakowie, której nie wykonała i nie miała wykonać. "Datowana na 11 lutego 2013 roku umowa na przygotowanie opracowania «Windykacja należności sądowych w aspekcie wydziału karnego» miała charakter fikcyjny. Służyła ukryciu wyprowadzenia środków Skarbu Państwa" cytuje komunikat PK Onet. Beata Morawiec to była prezes Sądu Okręgowego w Krakowie. Ma proces z ministrem sprawiedliwości Zbigniewem Ziobrą, którego pozwała za, jak argumentowała, próbę zdyskredytowania jej osoby poprzez komunikat resortu. Sędzia zażądała od Ziobry przeprosin, a sąd przyznał jej rację. Wkrótce odbędzie się apelacja w tej sprawie.


  Ps...Nareszcie, ile można tolerować łajdactwo....Nareszcie zaczęli rozliczać żydokomunistyczne kurwy. Weszły, bo to ich psi obowiązek. Czemu jednak tak późno, kiedy już wszystko posprzątane? Sprawdzić czy ma nogi stołowe jak Nowak.....Już dawno powinni zająć się tą kobietą w czarnej todze, bo myślała że wszystko może a tu bęc. Przetrzepać to stare pudło i puścić z torbą. Immunitet sędziego nie powinien upoważniać go do tego, aby był: chamski, arogancki i bezczelny, a przy tym wyższościowy i pogardliwy wobec innych obywateli. Polskie sądy od lat bezspornie przyznają, że ponad wszelką wątpliwość są sterowalne, dyspozycyjne i skorumpowane, dlatego prywatyzacje, reprywatyzacje i wszystkie ważne postępowania prowadzą wadliwie, nie tylko dla własnych korzyści, ale w celu ukrycia prawdy i ochrony interesów Opozycyjnej Koalicji Strachu z Mafii Okrągłostołowej do której należą. Było to obiektem wielu postępowań poznańskich sądów gdzie na podstawie oficjalnych matactw sprawę rozpatrywać musiał też Europejski Trybunał Praw Człowieka w Strasburgu. By nie stworzyć zgubnego dla nich precedensu i wycofać ją za wszelką cenę do kraju w panice zmieniono wiele Kodeksów Praw i stworzono ustawę z 17.06.2004 roku. Skarga powróciła do kraju w/w oszukali wszystkich i do obecnej chwili poza dalszymi matactwami nic zgodnego z prawem nie zrobiono. Dlatego reforma sądownictwa dla wszystkich jest ponad wszelką wątpliwość, konieczna! Tego typu sędziów ukrywających się pod immunitetami bezkarności za nielegalne osiągnięte różne korzyści swoje i swoich rodzin mamy sporo w kraju a krzywdy państwa i Polaków są gigantyczne i najwyższy czas je naprawiać! Żeby zrozumieć dzisiejsze zachowanie nadzwyczajnej żydokomuszej kasty z jej miotem i chowem wsobnym, trzeba wiedzieć jak budowane były struktury prokuratorskie i sądowe, komu służyły i kto kogo sady zatrudniały. Dzisiejsi prokuratorzy i sędziowie to w dużym stopniu to POmioty przybyszy z b. ZSRR tzw.„poP” jako prezent Stalina głównie z pochodzeniem chazarskim, budować komunę w PRLu. Trzeba wiedzieć, że przybyszami tymi w ilości około 340 000 obsadzone zostały najważniejsze instytucje w PRL-u; bez szkoły i wykształcenia / należy dodać że Stalin nie przysłał arystokracji tylko najgorsza kategorię ludzi; meneli, przestępców i oprychów NKWDowskich / zostali oni oficerami w wojsku i aparacie bezpieczeństwa UB, a jak mieli chociaż średnie wykształcenie to zostali nauczycielami, lekarzami, prokuratorami a także też sędziami. Dzisiaj najczęściej pod
  zmienionymi nazwiskami w znacznym stopniu funkcje sędziów sprawują ich dzieci i wnuki, gdyż przybysze ci wszelkie synekury traktują jako
  dziedziczne. Ci ludzie jak się wydaje mentalnie nie czują Polski jako
  ojczyzny, która atawistycznie jest dla nich obca .W tym też należy
  upatrywać że Polska dla nich jako ojczyzna istnieje wyłącznie przez
  pryzmat czerpania korzyści materialnych, a jeżeli następuje ich utrata
  zaczyna się szkalowanie, współpraca z wrogimi organizacjami Polsce,
  eskalowanie anty polonizmu i donosy do najróżniejszych organizacji
  międzynarodowych w tym do Unii i TS. zaś interesy Kraju staja się
  nieistotne i nieważne. Należy podkreślić że sądy są jedyną instytucją
  państwa polskiego, które od 1945 roku nie zreformowały się i pozostaje
  w nich odium PO żydobolszewickie, bo trzeba wiedzieć, że nie tylko budowa strukturalna w sądach zaimplementowana została przez b.ZSRR ale i personalna narzucona była przez b. ZSRR. Nawet konstytucja z 1952 r. tchnęła bolszewizmem, a ta z 1997 r pisana była w konsultacji z
  czołowymi komunistami Polski pochodzenia z b. ZSRR niewiele zmieniła,
  ale dodatkowo nadała kaście nowe przywileje. Chazarski w głównej
  mierze rodowód kasty dla Kraju skutkuje tym że wszelkie niezadowolenia
  , żale kierują do Niemiec w przypadku b. KRS głownie do ambasady
  niemieckiej i Unii a SN do BGH w Karlsruhe - powiem tak daje się
  zauważyć sentyment Chazarów do Niemców, budowali im kiedyś nawet
  girlandy jak napadli na Polskę. Wymownym epizodem jest scena z filmu
  "Wołyń". Chazarzy z girlandami i entuzjazmem witają Niemieckich
  okupantów, a ci po chwili zaczynają egzekucję i ich wieszać, to tak
  dla POmiotów chazarskich do przemyślenia czy warto donosić obcym i
  raportować Polskie sprawy Niemcom, co potwierdza to „Prezes
  niemieckiego Federalnego Trybunału Sprawiedliwości (BGH) Bettina
  Limperg, która powiedziała na konferencji w Karlsruhe , że Gersdorf od
  dwóch lat sprawozdawała przedstawicielom sądów najwyższych w Europie o tym, co się dzieje w Polsce. Obecny parlament podjął wreszcie próbę reform wymiaru sprawiedliwości. Te próby spotkały się z histerycznym oporem zarówno grup interesów beneficjentów okrągłego stołu jak grup przestępczych nie tylko żydokomuszej kasty z jej miotem i chowem wsobnym. Pytam na koniec jaki sędzia w dzisiejszej Polsce Polsce skaże swoją koleżankę? Sędziowie są bardziej bezkarni, niż towarzysz Stalin w ZSSR. Będzie chyba a raczej tak..
  1 -Nowak sprawa polityczna
  2 -Gawłowski sprawa polityczna
  3 -Koperta vel Grodzki sprawa polityczna
  4 -Neuman sprawa polityczna
  5 -Sędzia Morawiec też sprawa polityczna
  W środę dezubekizacją zajmie się Sąd Najwyższy.
 • Trwa prokuratorskie śledztwo w sprawie "Czajki".
  Znamy pierwsze ustalenia śledczych.  W Prokuraturze Regionalnej w Warszawie toczy się śledztwo dotyczące awarii w oczyszczalni ścieków "Czajka". Zeznania złożył m.in. mistrz obiektu, kierownik oraz jeden z brygadzistów, który miał dyżur w dniu awarii. "W ramach postępowania podejmowane są liczne czynności dowodowe, które służą wszechstronnemu wyjaśnieniu przyczyn zaistniałego zdarzenia" powiedziała prok. Agnieszka Zabłocka-Konopka, rzeczniczka Prokuratury Regionalnej w Warszawie.                                                                                                                                                                          https://niezalezna.pl/352104-trwa-prokuratorskie-sledztwo-w-sprawie-czajki-znamy-pierwsze-ustalenia-sledczych                                                                                                                                                                                                Ps...Jakie są pierwsze ustalenia? Żadne. Śledztwo i przesłuchania trwają... Oględzinowanego ? Kiedyś mówiono - oglądanego, ale to było dawno. A jak już zoględzinują tą rurę, to będzie ona zoględzinowana? A co oni tam obejrzą? .. tam trzeba projekt obejrzeć, jakie materiały były wskazane a co wciśnieto. Także sprawdzić szczegółowo tą ekspertyzę naukowców co podpisana przed samą awarią . A także panowie prokuratorzy wycisnąć z prezydenta dlaczego nie dostosował się do poleceń co do budowy awaryjnej rury. Brak informacji odnośnie projektanta i wykonawcy budowy w/w oczyszczalni oraz rurociągu który uległ ponownej awarii. Tylko Oni powinni gwarantować prawidłowe działanie oczyszczalni. Cały ,,Projekt Czajka'' był od pierwszej kreski na planach z góry zamierzoną dojną krową. ,,Czajka'' (i przekop) miały służyć długie lata ... Pech chciał, że Warszawa się mocno zaludniła (zamiast się wyludnić) i wszelkie ,,założenia projektowe'' dały d..y. ,,Apetyt na darmowe mleko'' rósł, więc zamiast dwóch przekopów zrobiono jeden. Miała być rura przesyłowa i rezerwowa, ale przesył był zbyt duży nawet jak na dwie rury ...Każdy Polak powinien poznać prawdę , panowie prokuratorzy. Właśnie, mnie też to interesuje .. a prokuratorzy to mogli sobie po czasie popatrzeć .. Albo prokuratorzy niekumaci a moze teraz tylko papier ważny a nie jakieś zbadanie sprawy ... Trzeba wyciągnąć na światło dzienne kto jakie zaniechania zrobił przy budowie Czajki to nie tylko praca, technologia ale i materiał z czego wykonano i czy zgodnie z ze zleceniem, opracowaniem technicznym , a później przy jej użytkowaniu i konserwacji, oraz to dlaczego Czaskoski nie zbudował rury awaryjnej po pierwszej awarii. A kasę przeznaczał na bojówki i lbgt.  A ,,prokuratura'' ,,bada'', czy Czaskoskiemu można przykopać ... Można ! Ale nie z tytułu ,,nadzoru'', ale z tytułu niezawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa ... Ale Czaskowskiemu wpojono, że nie sra się do własnego gniazda ... Kiedy powinien zawiadomić ? Już przy pierwszej ,,awarii'' ... Dla rurociągów ciśnieniowych wykonuje się bloki oporowe, żeby rurociąg nie wyskoczył. Do tego, są obsypki a nie chudy beton. Kolektor był wykonany jako nieprzebadane rozwiązanie obiektowe... "...Dostawcą rur była firma Hobas, a maszyn do mikrotunelowania – firma Herrenknecht. Dostarczenie rur wykonanych z CC-GRP o tak dużej średnicy wymagało budowy nowego ciągu technologicznego. Ciąg ten przystosowano do produkcji rur o średnicach zewnętrznych 3500 mm, co jest swoistym rekordem w zakresie wymiarów rur produkowanych z GRP. Do produkcji rur wykorzystano nienasycone żywice poliestrowe, cięte włókno szklane, węglan wapnia oraz piasek kwarcowy..."...Lepiej zawczasu przejrzeć skrytki w meblach żydów HGW i Szambolana! Może Platforma Obywatelska pokryłaby koszty naprawy "Czajki", z pieniędzy z reprywatyzacji kamienic w Warszawie, również z Amber Gold itp itd...
  Wywiad...Ekspert..
 • @zadziwiony 22:28:21
  Wystawiła go Ukraina. Mieli go i jego złodziejstw ukrożydzi dość bo to ich okradał..
  Nowe ustalenia CBA w śledztwie ws. Sławomira Nowaka
 • @krzysztofjaw
  Dla zwierząt chcecie poświęcić losy Polski. Walnijcie się w łepetyny. Powtórka z 2007 roku, a co polską, co z nami ? Znowu żydolewactwo górą! Myślę, że Kaczyński boi się prawdziwych istotnych reform. Ta ustawa dot. zwierząt to pretekst do zerwania koalicji i pozorne zrzucenie odpowiedzialności na innych, sposób na ukrycie swojej nieudolności. Prawdziwe reformy kosztują a żydolewactwo jest agresywne. Szkoda Polski. Nie można poświęcać ludzi dla zwierząt. Czy oni się nie boją, że żydolewactwo po przejęciu władzy wypali ich ślady do korzeni. Już się nie podniosą. Kaczyński jest mistrzem w niszczeniu tego dobrego co zbudował. Już raz oddał nas w ręce żydolewackiej mafii. Ustawa futerkowa to przykrywka do rozwalenia dochodowej dla Polski branży uboju rytualnego, którą stopniowo przejmą u nas żydzi. Najpierw tylko dla ich gmin będzie ten ubój, ale znając ich, szybko sami przejmą ten biznes i rozszerzą na świat. Branża futerkowa dla budżetu była niedochodowa ale kilkanaście tys ludzi z niej żyło i nie wyciągało ręki do MOPsu. Co do Suskiego to odezwał się mędrzec-lalkarz. Wykształcenie podobne do tego, jakie posiada Jachira. Tyle, że poziom znacznie niższy. A co do utraty władzy przez PiS … Ja się nie boję jestem stary.
  Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
 • @Jasiek 09:21:50
  Zwierzątka ważniejsze od ludzi. Czyżby PiS przeszedł na stronę tępej suchotnicy i żydolewaczki Spurek? PiS, zwierzęta humanizujecie a jak z ochroną życia poczętego, Judasze? Prezesie, pozbywasz się Ziobry a otaczasz Judaszami! Suski, a może tak 5tka przeciw aborcji i wsparcie dla dzieci i matek? Farmazony o formacji duchowej! Kastracja kotów im nie przeszkadza? Kanarki w klatce im nie przeszkadzają? Rybki w akwarium im nie przeszkadzają? Hodowle kur im nie przeszkadzają? Tresura psów nie przeszkadza? Zwłaszcza tych do wykrywania narkotyków! Może cofnąć przy pomocy ustawy wszelkie udomowienie zwierząt? Może zakazać zwracania się do konia per „Wio!”? A czasem nie wy powinniście się pakować za poddańczą umowę z amerykanami? Rozegrał zwykły poseł wszystkich ustawą piątka dla zwierząt i umowa wasalna z USA w jednym dniu. Ta przeszła bez echa. druk 573. PiS się właśnie skończył i to na własną prośbę. Szkoda. Teraz będzie 5 LGBT+ przez szaleństwo jednego cymbała.
  Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
 • @krzysztofjaw
  Zwierzaki to zagłuszacz afery. Posłowie którzy przegłosowali poddaństwo, wszelkie koszty, oddanie terenów Polaków za stacjonowanie wojsk amerykańskich ponad prawem polskim, pobyt z bronią w ręku nawet cywili. Poczytajcie to.
  Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
 • @krzysztofjaw
  Ostre słowa Suskiego: To nie jest koniec świata, to jest koniec koalicji. Nasi byli koalicjanci powinni pakować biurka. To jest koniec koalicji i prawdopodobnie rząd mniejszościowy - powiedział w piątek poseł PiS Marek Suski, odnosząc się do sytuacji Zjednoczonej Prawicy po głosowaniu nad nowelą o ochronie zwierząt. Podał też, że w jego ocenie posłowie PiS, którzy zagłosowali przeciwko nowelizacji ustawy, zostaną wykluczeni z partii.
  https://wpolityce.pl/polityka/518146-suski-ostro-byli-koalicjanci-powinni-pakowac-biurka

  Ps...To zróbcie jeszcze kota senatorem bo JK się tak usrało. Pora na lekturę zakończenia „Wesela”..

  Co za buta ok przedterminowe wybory i zobaczymy - już raz pycha zepchnęła PiS - historia lubi się powtarzać. Suski jest nierozgarnięty. Nie rozumie, że za chwilę to on będzie pakował biurko i odejdzie w niebyt, tam gdzie jego miejsce. Suski anusowłazie prezesa, to jest twój koniec w polityce, chociaż jeszcze tego nie ogarniasz! Oprócz waszych rodzin, nikt już na was nie odda głosu, zdrajcy polskiej racji stanu i grabarze rolnictwa. Wyborcy PiS są maksymalnie wkurzeni na Kaczyńskiego i klakierów z PiS. Czy J. Kaczyński jest zdrowy? Znowu szykuje jakiś armagedon, po którym PiS może pożegnać się z władzą. A Suski to jeden ze słabszych i bezbarwnych posłów PiS…Wreszcie lalkarz mógł poczuć się ważnym (choć nadal nie zasługuje). To jest dobry pretekst żeby pozbyć się ludzi (koalicjantów). Oni w przeciwieństwie do PiSu mają energię i siłę do zmian, PiS to wie. Mój ulubiony tytan intelektu się odnalazł. Jak tam „bracia młodsi” i Tomasz z Akwinu? Suski najlepiej jakbyś ty się spakował mącicielu jeden, już raz kombinowałeś w sejmie, że cię przewrócono. Suski to już dawno powinien się przymknąć ze swoimi komentarzami. Sam robi bałagan i sieje panikę. Za kogo ten słaby polityk się uważa? Jak rozwalicie koalicję to ja już na PiS nie zagłosuje. Koniec zaufania. Poseł Suski, to bezbarwna osoba powtarzająca co mu powiedzą mądrzejsi od niego. suski ty hipokryto jak się dokonuje aborcji i żywcem się rozrywa dziecko na kawałki to według was to nie jest okrucieństwo o to tak nie walczyliście tfuuu. Duchowa formacja pozwala mordować nienarodzone dzieci nie może ustawy przegłosować, a najbardziej ważna ustawa o zwierzętach na Cito przegłosowana ot dobrzy ludzie i moralność faryzeusza. Buta i arogancja, już tak było z Lepperem i Giertychem. Jak teraz PiS straci władzę to Kaczyński będzie świadkiem jak obrońcy praw zwierząt będą demolować pomniki Jego brata.
  Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
 • @krzysztofjaw
  Girzyński: Jeśli tym razem Ziobro zdecydowałby się odejść, to drugi raz szansy w PiS by nie dostał. Byłby to polityczny koniec. Mylisz się Panie Girzyński, właśnie teraz Zbigniew Ziobro i SP rosną w siłę…Panie Girzyński, a na kogo mają głosować prawicowi wyborcy jak nie na Ziobro? Tylko on pozostał, prezentując spójny przekaz dla patriotycznej części społeczeństwa. Ziobro zabierze wyborców PiS. PiS zrobił głupotę a wini Ziobro. Teraz w trudnej sytuacji Państwa robić aferę z norkami? To szczyt głupoty albo sabotaż na czyjś rozkaz. Czyj? USA? Żydów? Eurokołchozu? Bo na pewno nie Polaków. Nie liczy się dobra praca tylko ślepy posłuch a już to było w PRL,teraz straszenie i usunięcie z urzędu jeszcze powinni wilczy bilet dać, tego już nie można słuchać, jeden drugiego ma za durnia. Ziobro jest mózgiem reformy sądów, jak odejdzie kto zrobi porządek z wydawaczami wyroków? Za 3 lata PiS przegra wybory na własne życzenie. Ale przecież chcącemu nie dzieje się krzywda. Widać Kaczyńskiemu znudziło się rządzenie. To Ziobro ma nasz, prawicowców głos, PiS odlatuje w kosmos jak widzę, przegramy Polskę, jeśli się nie obudzą.
  Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
 • @krzysztofjaw
  Cała Solidarna Polska przeciw "Piątce dla zwierząt"! Kaleta: Mam nadzieję, że różnice zdań w Zjednoczonej Prawicy nie będą przeszkodą. Mam nadzieję, że różnice zdań, które ujawniły się w obozie Zjednoczonej Prawicy przy pracach nad ustawą o ochronie zwierząt, nie będą przeszkodą w dalszym wspólnym zmienianiu Polski powiedział Sebastian Kaleta (Solidarna Polska).

  https://wpolityce.pl/polityka/518137-kaleta-mam-nadzieje-ze-roznice-zdan-nie-beda-przeszkoda


  Ps...Brawo „ziobryści”! Głos rozsądku na prawicy! Brawo z wsparcie Polski. Zamiast na Pisy, głosuję na Was. Brawo Ziobro! wszelkie ustawy podszyte lewactwem WON! Niestety, wspaniały budowniczy Dobrej Zmiany, J.Kaczyński wpadł w odmęty politycznego szaleństwa. Jednak przywódca partii rządzącej który jest starym kawalerem kochającym koty, jest gorszy na tym stanowisku niż ktoś mający dzieci. Ten pierwszy ceni bardziej zwierzęta niż ludzi i to wyraźnie widać. Cenię ludzi, którzy mają przekonania moralne promujące godność człowieka. Ludzie przed futrzakami. Brawo Solidarna Polska! Patrząc na marniutki dorobek ostatnich 3 lat. To zaczynam nabierać przekonania, że podmiana Szydło na Morawieckiego właśnie taki miało cel… podążanie naszego kraju drogą Irlandii i Hiszpanii. A gdzie jest Nasz Prezydent co przed wyborami wyginał się od 5 rano do 24 czyta, Balladynę czy co..
  Czy "futerka" zmienią władzę w Polsce?
 • @kula Lis 69 14:44:33
  "Czajka" od początku była bublem? Ekspert: Rurociągi z nieodpowiedniego materiału. Rury kompozytowe zamiast stalowych. "Tę sprężystą konstrukcję połączono jednak ze sztywną rurą z tworzywa, zaraz za stalowym kolanem, a na dodatek między nimi nie ma żadnego kompensatora". Rurociągi przesyłające ścieki pod dnem Wisły do oczyszczalni „Czajka” zostały zbudowane z nieodpowiedniego materiału. Zamiast planowanych pierwotnie rur stalowych użyto kompozytowych – mówi w rozmowie z PAP ekspert w dziedzinie projektowania i budowy oczyszczalni inż. Janusz Waś.

  https://wpolityce.pl/polityka/518025-czajka-od-poczatku-byla-bublem-ekspert-zle-materialy
  Awaria warszawskich ścieków to żydowski spisek?
 • @kula Lis 69 14:44:33
  „..rurociąg miał być wykonany w całości ze stali. Ktoś jednak zmienił projekt i zastosował rury kompozytowe łączone na płytki kielich.”. Czy ustalenie personaliów tego ktosia (nawet w liczbie > 1) jest dla polskich służb zadaniem niewykonalnym?
  Awaria warszawskich ścieków to żydowski spisek?
 • @kula Lis 69 14:44:33 Może Hajka podmieniła a różnicę pod spódnicę.
  Ciekawe gdzie się podziała różnica w kosztach pomiędzy rurami stalowymi i kompozytowymi…PO musiała zarobić, to się brało tańsze. Sprawdźcie faktury, były na stalowe rury a montowano kompozytowe.
  Awaria warszawskich ścieków to żydowski spisek?
 • Wszyscy
  https://media.wplm.pl/thumbs/c25/OTYwL3VfMS9jY182ZjVhOC9wLzIwMjAvMDkvMTYvOTYwLzUyMC9mNGYyMjYzNThhZTU0MGQ3OGIwMGU4NDYyM2I0NDZiNS5qcGVn.jpeg
  Fala komentarzy po kuriozalnej uchwale SN ws. dezubekizacji: "Prawniczy zamach w obronie sowieckich zdrajców i kolaborantów!"..Politycy, dziennikarze i internauci ostro oceniają uchwałę Sądu Najwyższego w sprawie dekomunizacji. SNB uznał, że sam fakt przynależności do SB nie powinien być jedyną przesłanką dla obniżenia emerytury funkcjonariuszowi.
  Dzisiejszy wyrok SN i wczorajszy WSA pokazują coraz silniejszą anarchizację polskiego sądownictwa i świadome podważanie konstytucyjnej zasady trójpodziału władzy. Sądy nie tworzą prawa, lecz je stosują. Dokończenie reformy to konieczność, bez oglądania się na UE napisał Sebastian Kaleta, wiceminister sprawiedliwości. Sąd Najwyższy wydał kolejny prawotwórczy wyrok. To ustawodawca, a nie sąd decyduje o przesłankach stosowania przepisów ustaw. Kolejny raz SN blokuje dekomunizację. Mnie to nie dziwi skoro składowi przewodniczył sędzia Józef Iwulski, o bogatym PRLowskim życiorysie. Sędziokracja podkreślił Sebastian Kaleta.

  „Polska to dziwny kraj”
  W sprawie wypowiedział się też prof. Jarosław Cenckiewicz, który opublikował materiały dot. służby sędziego Iwulskiego w WSW, w czasach PRL. Sędzia z WSW orzeka w sprawie dezubekizacji po 5 latach dobrej zmiany Polska to dziwny kraj! napisał prof. Cenckiewicz.
  Jeszcze mocniej do tematu odniósł się także Janusz Kowalski. To się nie mieści w głowie! Prawniczy zamach na władzę ustawodawczą w obronie sowieckich zdrajców i kolaborantów! Flaga Polski Konstytucja stanowi w art. 95 stanowi, że „Władzę ustawodawczą w Rzeczypospolitej Polskiej sprawują Sejm i Senat”. A nie Sąd Najwyższy! Nigdy się z tego czerwonego gówna nie wygrzebiemy. Sąd Najwyższy przeciwko obniżeniu emerytur funkcjonariuszom PRL. Radość Lewicy: To przywrócenie praworządności podkreślił Kowalski.

  Radość w PO i na Czerskiej. Satysfakcji i radości nie kryli za to politycy opozycji oraz zblatowane z nimi media. Sztandarowy projekt PiS upadł. Sąd Najwyższy orzekł, że kryterium służby na rzecz totalitarnego państwa powinno być oceniane na podstawie indywidualnych czynów, a nie przynależności do formacji z okresu PRL napisała na twitterze Ewa Kopacz, była premier.

  Całość pod linkiem

  https://wpolityce.pl/polityka/517914-fala-komentarzy-po-kuriozalnej-uchwale-sn-ws-dezubekizacji


  Ps...Opcja zero-wariant Turecki. Stalinowskie ścierwa ze swym miotem i chowem wsobnym won za Don, stalinowska kasta mafii w togach powinna być zdelegalizowana, w trybie pilnym. Każdy żydokomuch powinien skończyć w bezimiennym dole. GESTAPO, SA i SS osądzono w Norymberdze in gremio. Czym różniła się niemiecka policja polityczna od polskojęzycznych UB i SB? Niczym. Chyba z świecą szukać na świecie takiego kraju jak POLSKA. Rzeczywiście to kraj towarzyszy z ZSRR. Już nie ma nadziei że będzie lepiej, sprawiedliwiej Prezydencie Duda. Inne kraje się oczyściły, a MY, nawet aneks nadal bezprawnie utajniony. PiS jest uległy i miękki jak plastelina. To nie PiS rządzi w RP, ale opozycja z PE, Niemcami Francją, Izraelem i żydo USA. Kasta prokuratorska i sądowa, totalna Targowica z ich mediami to kontynuatorzy reżimu wprowadzonego po II wojnie w Polsce. To wewnętrzny wróg który chce unicestwienia Polski, a najpierw zrobienia z niej marionetki. Podziękujcie Dudzie, PiS i Ziobrze! 5 lat rządów i dalej dziadostwo postżydokomusze z ich miotem wsobnym w prokuraturach i sądach! Wstyd i hańba! Weźcie jeszcze Gowina do rządu, będzie komplet! Prawniczy zamach w obronie sowieckich zdrajców i kolaborantów dokonany przez sowieckich zdrajców i kolaborantów. Pan Kaczyński i PAD powinni być z siebie dumni. To dzięki nim mamy w prokuraturach i sądach to czego już dawno nie powinno tam być. Polska nie jest ani krajem wolnym, ani demokratycznym. Jest krajem okupowanym przez Niemcy pod szyldem UE, a w Polsce panuje sędziokracja, a skoro tak jest to po co nam Sejm, Senat? Przyznam, że mam coraz większe wątpliwości co do skuteczności PiS. Nie wiem co będzie za 3 lata. Słabo to widzę. Od lat mielą te same tematy i nic z tego. Same cykory. PiS sam sobie winien-a nie PRL, 30.08.2016 Prezydent Duda powołał Iwulskiego na Prezesa SN-Izby Pracy, Ubezpieczeń Społecznych i Spraw Publicznych. W 2018 odszedł w stan spoczynku ale już 21.11.2018 przywrócono go na mocy PiSowskiej ustawy. Czy są jeszcze myślący prawnicy? SN nie może wydać postanowienia niezgodnego z ustawą. Może co najwyżej przekazać sprawę do TK, bo tylko TK może badać zgodność ustawy z konstytucją. Jak widzę rządzący umieją tylko twitterować i się oburzać, a komuna się wam w twarz śmieje nieudacznicy. Debatujcie dłużej o umowie koalicyjnej, a TK niech dalej „odracza”. Cały czas wina PiS-u nic nie robią z kastą i mediami, a gdzie aneks do raportu miał być ujawniony i co nic jak zwykle. 6 lat, zmarnowaliśmy 6 lat na tych tchórzy, pozorantów i nieudaczników z PiS. I jesteśmy w punkcie wyjścia. Nic się nie zmieniło. Sitwy i koterie w rozkwicie. Przy żłobie pisowska rodzina na swoim. Sukces Prezydenta Andrzeja Dudy. Zablokował reformę sądów i teraz od 6 lat PiS przegrywa wszystkie rozprawy sądowe. Sądownictwo to serce i układ krążenia człowieka i państwa. Totalna porażka PiSu...Czas na poważne państwo. Jestem wyborcą PiSu od zawsze. Nie będę jednak za 3 lata popierać partii, która dostała dziejową szansę i boi się rządzić. Sądy powinny sprawiedliwie sądzić, a nie bezkarnie naruszać prawo czy tworzyć prawo. Fakt, że narusza prawo sędzia SN powinno być okolicznością zaostrzającą karę za naruszenie, a nie usprawiedliwiającą bezkarność. I do tego nie jest potrzebna żadna reforma, a jedynie konsekwentne, nieuchronne stosowanie istniejącego prawa: konstytucyjnego obowiązku lojalności i wymogu istnienia podstawy prawnej dla każdej czynności urzędnika. Sędzia nie ma prawa prowadzić interpretacji contra legem (zaprzeczającej istnieniu normy prawnej). Sędzia Iwulski miał prawny obowiązek wyłączyć się i nie orzekać we własnej sprawie. Sędziowie i prokuratorzy prowadzący działalność związkową lub polityczną powinni tracić urząd. Dlaczego tacy ludzie w ogóle są nadal sędziami i to SN? Szlak mnie trafia gdy uzmysławiam sobie, że od 50 lat płacę na utrzymanie takich bandytów żydobolszewickich jak tow. Iwulski który ma jeszcze czelność pouczać Polaków. Czas na referendum w tej sprawie, skoro politycy od 30 lat boją się reprezentować Polaków tak straszliwie pokrzywdzonych działalnością zdrajców w togach. Jeśli to bezprawie konkretnych sędziów SN nie spotka się z najsurowszą reakcją dyscyplinarną, czas budować nową partię polityczną. 6 lat rządów PiS i zaczynamy się cofać do PRL-u. Bezradność tej partii poraża. PiS i p. Prezydent Duda, a w szczególności Jarosław Kaczyński, zawiedli moje oczekiwania. Zamiast naprawiać RP zajmują się teraz walką o władzę we władzy i bezmyślnie głupią ustawą antyfutrzarską. W następnych wyborach powinniśmy mieć lepszą opcję polityczną do wyboru: Konfederacja nie budzi, ani zaufania, ani szacunku. Futrzarstwo to teraz temat nr 1?! PO, PSL, a zwłaszcza genderyści i polityczne NGOsy, samorządowcy reprezentujący antypolskie interesy powinni mieć odcięte lub ściśle kontrolowane finansowanie krajowe i zagraniczne. Polskie media powinny nareszcie znaleźć się w polskich rękach, podobnie jak strategiczna infrastruktura państwowa. Szkoły i uczelnie powinny uczyć, a nie deprawować i indoktrynować. Pseudonaukowcy powinni stracić publiczne finansowanie i tytuły naukowe. Na to PiS nie ma czasu? Jako zwolennik PRAWICY deklaruję, że po tych ostatnich PiSowskich wyczynach i związanych z prawodawstwem sukcesach, Jarosław Kaczyński niech szuka „jeleni” gdzie indziej, bo w moim środowisku już takich nie znajdzie.
  W środę dezubekizacją zajmie się Sąd Najwyższy.
 • Wszyscy
  https://media.wplm.pl/thumbs/6bf/OTYwL3VfMS9jY18zODg1OC9wLzIwMjAvMDkvMTYvOTYwLzUyMC81YTZmYmY3OWMwZGM0OWRmOGEyNmVjZWY3NmZjMjdhNC5qcGVn.jpeg
  Maski opadły. Sojusz czerwonej żydokomuszej „kasty” z młodą gwardią sędziowską czyli miotem/chowem wsobnym stał się faktem. Do końca będą bronić praw esbeków. Czarna środa polskiego sądownictwa kończy się jasnym komunikatem: czerwona „kasta” doskonale dogadała się z młodą gwardią z „Iustitii”. Połączyła je nienawiść do PiS i reform oraz rozpaczliwa walka o esbeckie emerytury i obecne przywileje. Sędzia Józef Iwulski wzorowo wykonał swoje zadanie. Na służbach specjalnych komunistycznego państwa zna się on jak mało kto. Oficer Wojskowej Służby Wewnętrznej, członek partii - ot, wzór mołojca, na którego aktyw zawsze może liczyć.Już sam fakt, że przewodniczący składu sędziowskiego w Izbie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych, to były wojskowy bezpieczniak i zakrawa na kpinę i jest hańbą dla całego środowiska sędziowskiego. To porażający przykład ciągłości komunistycznych wpływów na polskie sądownictwo. Pan oficer Iwulski wykazał się ideową czujnością i nie dał skrzywdzić esbeka.

  Sędzia Sądu Najwyższego Józef Iwulski.

  https://pbs.twimg.com/media/EiCfPTQX0AA6_Aa?format=jpg&name=small

  Iustitia na pomoc
  Sędzia Iwulski miał w tym duże wsparcie „młodych” sędziów ze skrajnie upolitycznionego stowarzyszenia „Iustitia”. Zasiada w nim prawdziwa awangarda sędziowskiej rebelii, która od kilku lat rozpaczliwie broni swoich przywilejów i komunistycznych złogów na wysokich stanowiskach w sądownictwie. Sędzią sprawozdawcą na dzisiejszej rozprawie był właśnie sędzia Bohdan Bieniek - przedstawiciel „Iustitii”. Dziś z zapałem tłumaczył dziennikarzom powody wydania wstydliwej dla polskiego sądownictwa uchwały.

  My nie możemy działać jak to państwo totalitarne, które nie przestrzegało żadnych reguł, żadnych praw jednostki do rzetelnego i sprawiedliwszego procesu. Stalibyśmy się wówczas niczym innym, jak tym samym systemem, który krytykujemy sędzia Bieniek ustnie uzasadniał uchwałę.

  Co z ofiarami sądowych mordów?
  To paradne, że sędzia Bieniek mówi o :”państwie totalitarnym”. Ciekawe co powiedziałby dziś rodzinie rotmistrza Pileckiego, księdza Jerzego Popiełuszki, czy innych ofiar komunistycznego bezprawia, które często ubrane było w sędziowską togę. Niech dobrą lekcją dla sędziego Bieńka będzie uzasadnienie z lutego tego roku, autorstwa wybitnego sędziego Myszki, który uznał, że sprawa ubeka powinna poczekać na decyzję Trybunału Konstytucyjnego. W szczególności ocena zarzutu rzekomego nieproporcjonalnego obniżenia funkcjonariuszom komunistycznych formacji bezpieczeństwa świadczeń emerytalno-rentowych (…) wymaga odniesienia sytuacji prawnej funkcjonariuszy służb totalitarnego państwa bezprawia do sytuacji ofiar zbrodni komunistycznych, w tym zamordowanych bohaterów RP, np. generała Augsta Fieldorfa „Nila” lub rotmistrza Witolda Pileckiego, czy księdza Jerzego Popiełuszki lub studenta Stanisława Pyjasa, którzy zostali całkowicie pozbawieni możliwości nabycia świadczeń, a inni represjonowani lub opresjonowani w ww. okresach na ogół korzystają z zaniżonych świadczeń emerytalno-rentowych uzasadniał sędzia Zbigniew Myszka.

  Potrzeba lustracji w tym i majątkowej.
  Czego uczy nas dzisiejsza lekcja? Polskie państwo i społeczeństwo musi dokończyć reformę sądownictwa i powrócić do kwestii lustracji środowiska sędziowskiego. Widać, że zaklęcia profesorów żyda Zolla i Strzembosza o „samooczyszczeniu” się środowiska sędziowskiego były zwykłą blagą, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Zaś sędziemu Iwulskiemu możemy pogratulować. Rozkaz wykonał, jego dawni przełożeni z Moskwy mogą być z niego dumni.

  https://wpolityce.pl/polityka/517929-sojusz-czerwonej-kasty-z-mloda-gwardia-stal-sie-faktem
  Ps..Jutro mają święto wkroczenia na sowieckich tankach do Polski. Przywileje. Koryta. Kasa. Władza. I tego ich trzeba pozbawić. Choćby i siłą. Bereza to ładne słowo. Ale tym razem z niej nikt o zboczonych czy zbrodniczych poglądach nie powinien wyjść. Cały. Młoda gwardia sędziów pochodzi z miotu oraz chowu wsobnego czyli doboru spośród rodziny lub znajomych, wiec nic dziwnego, że idzie ręką w rękę że swoimi protektorami. No to opcja zerowa! Wszyscy won! Ludzie, to już 30 lat czerwone bydło tresuje nas jak chce. Zapewnili sobie całkowitą bezkarność,nawet za zbrodnie, o czy my maluccy dowiedzieliśmy się niedawno. Apanaże, brak składek, gigantyczne emerytury. 70 letniego seniora, który w 2019 r. w supermarkecie w Kołobrzegu zjadł cukierka wartego 40 gr. sąd skazał za kradzież na miesiąc ograniczenia wolności i 20 godzin prac społecznych. Skazany twierdził, że była to degustacja towaru przed zakupem stosowane w wielu krajach na świecie. W kolejnym procesie wyrok zmieniono na grzywnę. Prokuratura Krajowa uznała orzeczenie rażąc niesprawiedliwym, jednak Sąd Okręgowy w Koszalinie utrzymał w mocy decyzję niższej instancji. Sąd Najwyższy uwolnił od odpowiedzialności karnej prokuratora z Kielc, zatrzymanego na jeździe po pijanemu. Sąd uznał, że oskarżony miał prawo nie wiedzieć, że ma we krwi (jeden promil) alkohol! Sąd Najwyższy uniewinnił sędziego z Żyrardowa, który na stacji benzynowej zabrał pieniądze staruszki, bo uznał, że ten był roztargniony i nie wiedział, że kradnie. Niezawisłość nie oznacza brak odpowiedzialności za zło. Sędziowie mają służyć narodowi. Immunitet nie oznacza bezprawności. Immunitet materialny jaki w ograniczonej postaci posiadają sędziowie i prokuratorzy nie jest zgodą na bezkarność. Każde zażalenie czy apelacja jest negowaniem wcześniejszego orzeczenia, więc twierdzenie, że o wyrokach się nie dyskontuje jest uzurpatorstwem bezkarności. Należy podziękować Prezydentowi za weto a panu Kaczyńskiemu za brak chęci uchwalenia nowej ustawy sądowej. dzięki tym panom tacy czerwoni jak Iwulski i przyjaciele mogą w sądach szerzyć niesprawiedliwość. Brawo panowie za niszczenie Polski. W Polsce rządzi kasta i basta! Możecie udawać oburzenie ale taka jest prawda. PiS nie dał rady rozprawić się z tą bandą udającą sędziów i dlatego musimy być skazani na takie haniebne wyroki.
  W środę dezubekizacją zajmie się Sąd Najwyższy.
 • Wszyscy
  https://media.wplm.pl/thumbs/c00/OTYwL3VfMS9jY19jYjQ4ZC9wLzIwMjAvMDkvMTYvOTYwLzUyMC9hNDU3MTZhN2E2MDQ0NTA2OTgxMmQ3YTliMjQyY2IxNC5qcGVn.jpeg

  Prof. Kłak o szokującej uchwale SN ws. dezubekizacji i udziale w składzie sędziego Iwulskiego: ”Sąd nie poczekał na rozstrzygnięcie TK”. Prof. Czesław Kłak, sędzia Trybunału Stanu podkreśla, w rozmowie z telewizją wPolsce.pl, że Sąd Najwyższy wydając swoją uchwałę ws. dezubekizacji, nie poczekał na orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego, a jego wykładnia stoi w sprzeczności z ustawą dezubekizacyjną. Odniósł się też do faktu, że przewodniczącym składu, który orzekał dziś SN był sędzia Józef Iwulski, były oficer wywiadu wojskowego w czasach PRL. aki sposób rozstrzygnięcia tego zagadnienia powoduje, że zmienia się filozofia rozstrzygania o tych świadczeniach funkcjonariuszy służb mundurowych i nie wystarczy sam fakt służby, ale należy badać konkretne zachowanie danego funkcjonariusza. Tego nie ma jednak w tej ustawie, która mówi, że sam fakt służby, bez względu na to jak ona przebiegała, jest tym kryterium, które pozwala na obniżenie świadczenia emerytalnego. Mamy do czynienia z wykładnią, która może być odebrana jako wykładnia contra legem, czyli wbrew temu jasnemu przepisowi mówił w rozmowie z telewizją wPolsce.pl.

  https://youtu.be/h7tXqtF3kk4

  Pamiętajmy, że Trybunał Konstytucyjny nie przesądzał jeszcze w tej materii. Sąd Najwyższy nie poczekał na rozstrzygnięcie TK, sam zajął stanowisko w tej sprawie. Uchwała nie wiąże jednak sądów, gdyż nie ma mocy formalnie obowiązujących. Niemniej jednak widzimy jak wygląda praktyka stosowania prawa i uchwała może mieć wpływ na stosowania tej ustawy, wypaczając jej założenia. My jednak nie wiemy, czy jest ona zgodna z konstytucją stwierdził prof. Kłak. Iwulski powinien się wyłączyć
  Prof. Czesław Kłak był też pytany o udział w rozprawie sędziego Józefa Iwulskiego, który w czasach PRL należał do Wojskowej Służby Wewnętrznej. Jego przewodniczenie składowi wywołało falę komentarzy Sędzia orzekający w danej sprawie nie może budzić żadnych wątpliwości w przedmiocie rozpoznawanej przez niego sprawy. Jeśli mamy do czynienia z faktem, że członek składu orzekającego miał związek ze służbami państwa Polski Ludowej, powinien wiedzieć, że jego działalność w przeszłości, nie wiemy jaka ona była, może rzutować na społeczny odbiór tego orzeczenia. Sędzia powinien się wyłączyć od rozpoznania tej sprawy przyznał prof. Kłak. A skoro złożono już wniosek o jego wyłączenie, dla nas wszystkich byłoby lepiej, gdyby ten skład nie budził wątpliwości i w jego składzie nie było osoby co do której można formułować zarzuty. Ci, którzy orzekają w naszych sprawach nie powinni budzić wątpliwości podkreślił. Kryterium służby na rzecz totalitarnego powinno być oceniane na podstawie wszystkich okoliczności sprawy, w tym także na podstawie indywidualnych czynów i ich weryfikacji pod kątem naruszenia podstawowych praw i wolności człowieka orzekła dziś w uchwale Izba Pracy Sądu Najwyższego.
  https://wpolityce.pl/polityka/517908-prof-klak-o-szokujacym-wyroku-sn-ws-dezubekizacji


  Ps... Rząd i Prezydent stracili jakąkolwiek moc sprawczą i stali się bezużyteczni na własne żądanie. Zgubiła ich poprawność polityczna i „geremkowszczyzna” bijąca od Prezydenta. Nigdy nim nie powinien być. A co z tym TK? Co oni robią? Wieczne odraczanie spraw i żydokomuna na tym korzysta. Za co oni biorą pieniądze? Czy ze względu na tak jaskrawe naruszenie obiektywizmu tego sądu, poprzez wyznaczenie na przewodniczącego postżydokomunistycznego sędziego Iwulskiego nie istnieje jakaś możliwość zakwestionowania ważności stanowiska sądu w takim składzie? Sędziowie z nadania PRL nie są sędziami bo to była organizacja przestępcza. Po prostu skandal. Ręce opadają. Czy już nigdy nie uwolnimy się od UBekistanu. To plucie w twarz ofiarom tych katów. Każdy funkcjonariusz resortów siłowych służył żydokomuszemu reżimowi. Nie musiał tego robić, mógł zrezygnować z pracy. Powinni być pozbawieni przywilejów, tak jak inne grupy zawodowe.
  W środę dezubekizacją zajmie się Sąd Najwyższy.
 • @Repsol 21:31:56
  Putin to jeszcze nic - https://dorzeczy.pl/swiat/153585/setki-chasydow-probuja-przedostac-sie-na-ukraine-trwa-akcja-sluzb.html
  Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź
 • @SolidarnyX 05:00:33
  W Polsce potrzebny jest nowy Piłsudski lub tak ktoś jak Erdogan. Taki, który po prostu ustawiłby cały skład Sądu Najwyższego pod ścianą, i wydal rozkaz - cel, pal. Stajnię Augiasza można oczyścić tylko jednym sposobem. Nie da się ich posprzątać za pomocą szczotki zmiotki. A już na pewno nie da się tego zrobić za pomocą szczoteczki do zębów, tak jak to robi PiS od 5 lat.
  W środę dezubekizacją zajmie się Sąd Najwyższy.
 • Sędziowie Izby Pracy SN z Iwulskim na czele wydali uchwałę ws. esbeckich emerytur. "Trzeba rozstrzygnąć wątpliwości"
  https://static.ftpn.pl/imgcache/750x430/c//uploads/cropit/16002614751d3a3fff9e90f37a15a1de260cc0b372feaa70611ad71f84797b395437bcb5a7.jpg
  Kryterium służby na rzecz totalitarnego powinno być oceniane na podstawie wszystkich okoliczności sprawy, w tym także na podstawie indywidualnych czynów i ich weryfikacji pod kątem naruszenia podstawowych praw i wolności człowieka orzekła dzisiaj w uchwale Izba Pracy Sądu Najwyższego. W składzie orzekającym znalazł się m.in. sędzia Józef Iwulski, który w latach 70. służył w Wojskowej Służbie Wewnętrznej. Sąd Najwyższy uważa, że trzeba wreszcie rozstrzygnąć te wątpliwości, bo sprawa tej ustawy i jej stosowania toczy się już kilka ładnych lat i brak jest jakichś jednoznacznych wytycznych, w jakim kierunku rozumieć te przepisy i jak je stosować powiedział w uzasadnieniu uchwały siedmiu sędziów SN prezes Izby Pracy Józef Iwulski. Sprawa rozpatrzona przez SN i podjęta uchwała została zainicjowana pytaniem prawnym, które w końcu listopada ub.r. zadał Sąd Apelacyjny w Białymstoku rozpatrując apelację od wyroku ws. odwołania od decyzji MSWiA o ponownym przeliczeniu emerytury byłego funkcjonariusza z PRL. SA zapytał, czy do obniżenia emerytury byłego funkcjonariusza służb PRL wystarczające jest kryterium "pełnienia służby na rzecz państwa totalitarnego", czy też powinno się dokonywać oceny indywidualnych czynów poszczególnych funkcjonariuszy. Ponadto SA zapytał, czy jeśli uzna się, że formalny fakt pełnienia służby w PRL jest wystarczający do ponownego przeliczenia emerytury, to czy powinno to skutkować ponownym obniżeniem świadczenia emerytalnego wobec funkcjonariusza, któremu już na podstawie wcześniejszych przepisów - w 2009 r. obniżono to świadczenie. W uchwale SN przesądził, że powinno dokonywać się oceny indywidualnych czynów poszczególnych funkcjonariuszy przy sprawach o obniżenie ich emerytur. Przewodniczącym składu orzekającego w tej sprawie jest prezes Izby Pracy Józef Iwulski, który w latach 70. służył w Wojskowej Służbie Wewnętrznej. W środę rano SN odrzucił dwa wnioski złożone przez prokuraturę jeden dotyczył odroczenia rozpoznawania sprawy przez SN do czasu wydania rozstrzygnięcia przez Trybunał Konstytucyjny, drugi wyłączenia od orzekania w tej sprawie sędziego Józefa Iwulskiego. W kwietniu 2020 r. "Gazeta Polska" informowała, że kpt. Józef Iwulski, były oficer WSW szkolony przez komunistyczny kontrwywiad, a obecnie prezes Sądu Najwyższego kierujący Izbą Pracy, zarządził rozpoznanie poza kolejnością zagadnienia prawnego dotyczącego odwołań byłych esbeków od przepisów tzw. ustawy dezubekizacyjnej. Stwierdził, że uznaje je za „szczególnie uzasadniony przypadek”. Zrobił to w odpowiedzi na apel wystosowany do niego przez szefa Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP, byłego funkcjonariusza MO Zdzisława Czarneckiego.

  27 marca 2020 r. Czarnecki pisał do Iwulskiego:

  „[...] zwracamy się do Pana z apelem o skorzystanie z prerogatyw, jakie daje Prezesowi Sądu Najwyższego ustawa z dnia 8 grudnia 2017 r., rozporządzenie Prezydenta RP z dnia 29 marca 2018 r., Regulamin Sądu Najwyższego oraz inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa w celu rozpoznania sprawy, czyli rozstrzygnięcia zagadnienia prawnego przekazanego przez Sąd Apelacyjny w Białymstoku poza kolejnością wpływu, nie czekając na stanowisko Trybunału Konstytucyjnego, który miał wypowiedzieć się w kwestii konstytucyjności przepisów ustawy dezubekizacyjnej . Czarnecki podważył przy tym w piśmie do Iwulskiego... legalność Trybunału Konstytucyjnego, twierdząc, że TK „w obecnym kształcie stracił możliwość realizowanie swej funkcji ustrojowej”. Były milicjant podkreślił: „Nie sposób nie dostrzegać, że nie ma on [TK] już legitymacji do oceny konstytucyjności przepisów ustawy nowelizującej z 16 grudnia 2016 r. stanowiących podstawę skarżonych decyzji Dyrektora ZER [Zakładu Emerytalno-Rentowego] MSWiA”.


  Ps..W Norymberdze też mówili "tylko wykonywałem rozkazy". Miejsce ubeka, esbeka czy wsioka jest na szubienicy! Indywidualne czyny? Ktoś do UB, IW, GZI, WSI i SB spadkobierczyni GRU, NKWD nikt nikogo na siłę nie zaciągał. Został siłą "zapisany"? Wszyscy robili to dobrowolnie i wiedzieli doskonale co to za organizacja. Wszyscy tam zatrudnieni doskonale wiedzieli, że działają w zbrodniczej organizacji podległej Kremlowi - nie interesuje mnie postawa "indywidualna" czyli "dobry UBek ". Od kiedy ten sąd zajmuje się ustawami? Od tego jest Trybunał Konstytucyjny! Złamali konstytucję po raz kolejny! Trudno zweryfikować "czyny", skoro pod koniec PRL-u SB masowo paliło teczki agentów. Spalili swoje teczki, a teraz żądają weryfikacji. To jest rozmywanie winy. Cała formacja SBeków i innych służb PRLu miały uprzywilejowane emerytury, służbowe tzn na zawsze mieszkania, sklepy, etc..za wierną służbę żydokomuszemu reżimowi. W tej sytuacji odebranie im tych przywilejów jest jak najbardziej słuszne. Problem zostaje ten sam. Dlaczego np. telefonistka z SB ma mieć większą emeryturę od telefonistki w innym zakładzie pracy? Czas wypowiedzieć Polacy posłuszszeństwo takim sądom. Jeśli dana instytucja w społeczeństwie jest zła, niewygodna, destrukcyjna, społeczeństwo ma prawo do jej usunięcia czy dokonania w niej zmiany na lepsze. Włączając sądy. Obecne sądy w Polsce są złe i destrukcyjne dla społeczeństwa. Wymagają drastycznej zmiany. W tym wyrzucenia z nich osobników takich jak Iwulski, w przeciwnym razie jest rzeczą słuszną aby Polacy odmawiali posłuszeństwa wyrokom takich sądów.
  W środę dezubekizacją zajmie się Sąd Najwyższy.

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930